Skip to content

Velkommen til oss i Østre Skostredet 9

Skostredet er et fantastisk område, midt i indre by. Vakre gamle trehus, følelse av liten «byidyll» og ekstremt hyggelige mennesker rundt oss. Kan vi ha det bedre?

Accordion Content

Her i Østre Skostredet 9 har vi i Pallas bodd siden 2005.

I 2017 gjorde vi en større renovering og utvidet våre egne kontorer ved å bygge et nytt felles kjøkken, og i tillegg et stort kontor, satt et nydelig gulv og frisket opp veggene i en av favoritt fargene våre.

Takket være vår nisje og kunnskap om eldre eiendommer, i tillegg til å sikre at våre lokaler rundt blir leid ut til entusiastiske mennesker som vil bli med oss å bygge opp og utvikle Skostredet, kan vi også hjelpe når du skal trenge tips og råd eller bare snakke om et nytt konsept du brenner for. 

Du er alltid hjertelig velkommen til å se innom hvis du tar veien forbi. Vi tilbyr selvfølgelig en hyggelig prat under en kopp kaffe.

– Pallas Team

Vårt kreative team hjelper deg.

 Her finner du alle medarbeidere på Pallas!

k_Sigbjorn

Sigbjørn

Innovasjon / Ledelse / Gründer / Prosjektleder
Mobil: 93 23 23 80
E-post: sigbjorn@pallas.no

k_Geir

Geir

Daglig leder
Mobil: 93 23 23 84
E-post: geir@pallas.no

k_Sissel

Sissel

Eiendomsdrift / Servicegruppe
Mobil: 48 99 82 15
E-post: sissel@pallas.no

k_Pavels

Pavels

Tømrer
Mobil: 98 67 15 89

k_Nicolai

Nicolai

Eiendomsdrift / Servicegruppe
Mobil: 45 55 93 15

k_Ela

Ela

Kantineleder/Renholder
Mobil: 47 15 67 76

k_Joanna

Joanna

Eiendomsdrift / Servicegruppe / Administrasjon
Mobil: 95 10 76 70
E-post: joanna@pallas.no

k_Merino

Merino

Tømrer

k_Lars-Ansatt

Lars

CNC operatør
Mobil: 95 92 66 84
E-post: lars.h@pallas.no

k_Mirek

Mirek

Eiendomsdrift / Servicegruppe

k_Jan-Erik

Jan-Erik

Eiendomsforvalter - Næring
Mobil: 93 23 23 81
E-post: jan@pallas.no

k_Lars

Lars

Teamleder Eiendomsdrift
Mobil: 93 23 23 86
E-post: lars@pallas.no

k_Laila

Laila

Autorisert regnskapsfører
Mobil: 90 07 37 52
E-post: laila@pallas.no

k_Robert

Robert

Tømrer
Mobil: 93 95 77 56

k_Kasia

Kasia

Eiendomsforvalter - Bolig / Administrasjon
Mobil: 46 76 12 99
E-post: kasia@pallas.no

k_Mario

Mario

Teamleder / Tømrer
Mobil: 93 23 23 85

k_Pawel

Pawel

Eiendomsdrift / Servicegruppe
Mobil: 45 41 88 54

k_Aimar

Aimar

Tømrer

k_Camilla

Camilla

Eiendomsforvalter - Næring / Prosjektansvarlig / HR ansvarlig
Mobil: 93 23 23 82
E-post: camilla@pallas.no

kontakt oss

Hvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss via e-post